Kontakta oss

Efter många år i branschen förstår vi vikten av en fungerande, snabb och flexibel kontakt. Vi har en gedigen kunskap i att hitta de bästa lösningarna för varje situation oavsett hur den ser ut. Så tveka inte att kontakta oss på det sätt som passar dig bäst!

Polynova Nissen AB

+46 8-449 29 85

support@polynova.se

Vretensborgsvägen 28, 7 tr, SE126 30 Hägersten

Polynova Nissen AB, Vretensborgsv. 28, 7tr, SE-126 30 Hägersten

Administration

admin@polynova.se

Säljare

Håkan Ernstgård

Försäljningschef

+46 76 697 50 58

hakan.ernstgard@polynova.se

Malin Lindqvist

Säljare med KAM-ansvar

+46 76 118 35 80

malin.lindqvist@polynova.se

Erica Forslund

Key Account Manager

+46 70 85 48 437

erica.forslund@polynova.se

Åsa Björkman

Säljare med KAM-ansvar

+46 76 101 30 93

asa.bjorkman@polynova.se

Support

Cecilia Saxin

Team Leader Support

+46 8 449 29 66

cecilia.saxin@polynova.se

Inköp

Joakim Pettersson

Inköpschef

+46 70 216 21 80

joakim.pettersson@polynova.se

Patrik Söderström

Inköpare

+46 76 719 56 80

patrik.soderstrom@polynova.se

Marknad

Anna Axelsson

Marknadschef

+46 73 310 13 33

anna.axelsson@polynova.se

Ola Agnevik

Produktspecialist

+46 70 515 00 06

ola.agnevik@polynova.se

Celine Puggioli

Marknadsassistent

+46 73 699 21 76

celine.puggioli@polynova.se

Ekonomi, Administration och ledning

Annett Christensen

Operativ Chef

+46 70 920 90 28

annett.christensen@polynova.se

Lotta Syrjä

Redovisningsekonom

+46 73 600 38 04

lotta.syrja@polynova.se

Joel Wickström

Hållbarhetsansvarig

+46 70 673 39 87

joel.wickstrom@polynova.se

Peter Umerkajeff

Concern VD

+46 70 58 56 822

peter.umerkajeff@polynova.se

Global Verksamhet

Efter 40 år i branschen har vi byggt upp ett välutvecklat globalt nätverk där vi bara samarbetar med de bästa leverantörerna. Detta för att kunna erbjuda våra kunder ledande produkter inom sitt verksamhetsområde.

Sedan 2009 har vi ett inköpskontor i Kina samt logistikcenter i Sverige, Norge samt USA. Tack vare att vi är ett litet eget företag med ett globalt nätverk kan erbjuda flexibla lösningar och kundanpassade produkter. Allt för att vara rätt partner som fyller våra kunders behov av emballage.