Kontakta oss

Efter många år i branschen förstår vi vikten av en fungerande, snabb och flexibel kontakt. Vi har en gedigen kunskap i att hitta de bästa lösningarna för varje situation oavsett hur den ser ut. Så tveka inte att kontakta oss på det sätt som passar dig bäst!

Skriv till oss

Säljare

Vakant

Säljare Norge

 

Jonatan Svanström

Säljare

+46 76 118 35 80

jonatan.svanstrom@polynova.se

porträtt av michael ek

Michael Ek

Försäljningschef

+46 70 860 29 92

michael.ek@polynova.se

Support

Cecilia Persson

Team Leader Support

+46 8 449 29 66

cecilia.persson@polynova.se

Inköp

Joakim Pettersson

Team Leader Inköp

+46 70 216 21 80

joakim.pettersson@polynova.se

Ann-Sofie Widberg

Inköpare

+46 70 789 07 39

ann-sofie.widberg@polynova.se

Ekonomi, Administration, Marknad och VD

Annett Christensen

Ekonomichef

+46 70 920 90 28

annett.christensen@polynova.se

Annelie Martinsson

Ekonomiassistent

+46 8 449 29 73

annelie.martinsson@polynova.se

Anna Axelsson

Marknad & Anbudskoordinator

+46 73 310 13 33

anna.axelsson@polynova.se

Global Verksamhet

Efter 40 år i branschen har vi byggt upp ett välutvecklat globalt nätverk där vi bara samarbetar med de bästa leverantörerna. Detta för att kunna erbjuda våra kunder ledande produkter inom sitt verksamhetsområde.

Sedan 2009 har vi ett inköpskontor i Kina samt logistikcenter i Sverige, Norge samt USA. Tack vare att vi är ett litet eget företag med ett globalt nätverk kan erbjuda flexibla lösningar och kundanpassade produkter. Allt för att vara rätt partner som fyller våra kunders behov av emballage.

karta